Конкурс на участь у семінарі “ЗПТ у практиці сімейних лікарів”

Захід відбуватиметься 9-14 березня 2014 року в місті Зальцбург (Австрія)

Програма зменшення шкоди Фундацій Відкритого Суспільства та програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” оголошують конкурс на участь у семінарі “Ведення програм замісної терапії у практиці сімейних лікарів”. Захід відбуватиметься 9-14 березня 2014 року в місті Зальцбург (Австрія).

На семінарі буде представлено науково обґрунтовані ефективні принципи ведення пацієнтів, що перебувають на замісній терапії.

Теми семінару:
– основні принципи ведення програм замісної терапії;
– правові питання ведення пацієнтів замісної терапії;
– координація роботи наркологічної служби та сімейних лікарів у веденні пацієнтів замісної терапії;
– розуміння фармакологічних і клінічних аспектів замісної терапії;
– особливості роботи та комунікації з пацієнтами замісної терапії;
– супутні проблеми: ВІЛ/СНІД, туберкульоз, гепатит С, ментальне здоров’я, ґендерні проблеми, вагітність пацієнток програм замісної терапії тощо.

Семінар включатиме лекції та практичні заняття. Учасники повинні будуть брати участь в обговореннях, практичних заняттях, діяльності робочих груп та інших активних формах роботи.

Викладачі:
· Анатолій Вієвський, керівник Українського медичного та моніторингового центру з алкоголю та наркотиків Міністерства охорони здоров’я України;
· Боб Ньюман, колишній директор Інституту хімічної залежності імені Барона Едмонда де Ротшильда Ізраїльського медичного центру “Beth Israel”;
· Ігор Мацицький, головний лікар Полтавського обласного наркологічного диспансеру;
· Максим Демченко, голова БФ “Світло надії” (Полтава);
· Анте Іванчик, сімейний лікар із Хорватії, який очолював кампанію з лікування користувачів героїну.

Усі витрати, пов’язані з перельотом, проживанням і харчуванням під час семінару, візьмуть на себе організатори.

Критерії відбору:
– перевагу буде надано сімейним лікарям / терапевтам, які працюють в Україні з людьми, що вживають наркотики / пацієнтами замісної терапії;
– перевагу буде надано кандидатам, які виявлять бажання працювати над поліпшенням доступу до замісної терапії в межах загальної медичної практики в Україні.

Для участі в семінарі слід надіслати анкету заявника й мотиваційний лист на електронну адресу elizabeth.zolotukhina@opensocietyfoundations.org до 18 листопада.

Контакти:
Програма зменшення шкоди
Фундацій Відкритого Суспільства
Елізабет Золотухіна
elizabeth.zolotukhina@opensocietyfoundations.org

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: