Фонд “Відродження” оголошує новий конкурс стипендій для відеоблогерів

2022 рік показав силу українського відеоблогінгу. Ютубери та тіктокери ділилися правдою зі своїми глядачами, розвінчували фейки та протидіяли російським наративам. Для мільйонів українців вони стали голосами істини. Сьогодні, коли світ захоплений хоробрістю українців, ми хочемо посилити голос тих, хто готовий розповідати правду за межами України і тих, хто вже це робить.

Саме тому Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс стипендій для відеоблогерів, які створюють або планують створювати контент про Україну англійською, іспанською, французькою, китайською, арабською та іншими мовами, але не російською.

Розмір стипендії може складати від 100 000 до 180 000 гривень і залежатиме від змісту заявки, запропонованого бюджету та популярності каналу. Після публікації запланованих відео, стипендіати мають надати описовий звіт та документи, що підтверджуватимуть витрати. Дедлайн подачі заявок – 18 листопада.

Пріоритетною платформою відеоблогінгу є Youtube, проте приймаємо також заявки від блогерів, що працюють в TikTok.

Частина стипендій буде надана каналам, що вже розміщують іншомовний контент, частина – популярним каналам, які готові почати створювати такий контент. Результати конкурсу будуть опубліковані не пізніше 28 листопада 2022 року.

Усі подробиці та форма для подачі заявки – у конкурсному оголошенні.

Довідково: конкурс стипендій проводиться Міжнародним фондом «Відродження». Він є продовженням конкурсу, який Фонд оголошував у 2021 році. Тоді його переможцями стали Geek journal, Історія без міфів, Клятий раціоналіст, Твоя Підпільна Гуманітарка та інші. Фонд також є організатором першого фестивалю україномовного відеоблогінгу UaTube.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: