Результати конкурсу стипендій для україномовних відеоблогерів

У лютому 2021 року Міжнародний фонд «Відродження» оголосив перший конкурс стипендій для україномовних блогерів. Ми хотіли підтримати виробників якісного україномовного відеоконтенту та допомогти у створенні роликів, що відповідатимуть цінностям видкритого суспільства просуватимуть ідеї критичного мислення.

Ми отримали 478 заявок, кожну з яких уважно розглянули експерти.

Ми були вражені високою якістю номінованих відео і вирішили надати вдвічі більше стипендій, ніж планували (15 замість 4-8).

Сьогодні ми оголошуємо першу хвилю переможців, які набрали найвищі бали від експертів і одержують стипендії від МФВ:

Рішення щодо підтримки деяких блогерів наразі відкладене. Ми сподіваємось підтримати другу хвилю блогерів (з-поміж уже поданих заявок) у другому півріччі. 

Міжнародний фонд «Відродження» і надалі підтримуватиме створення якісного україномовного контенту. В рамках програми EU4USociety ми продовжуємо конкурс “Краудфандинг для медіа” і вже незабаром оголосимо нові терміни подання заявок на конкурс., ми продовжуємо надавати підтримку для медіа, подвоюючи зібрані шляхом краудфандингу кошти (нові дати подання заявок у 2021 році буде оголошено незабаром). Найближчим часом буде також оголошено конкурс на підтримку проєктів спрямованих на розвиток критичного мислення. 

Слідкуйте за оголошеннями конкурсів на фейсбук-сторінці та сайті Фонду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: