Фонд приєднався до Заяви Європейських благодійних організацій щодо пандемії COVID-19

Міжнародний фонд “Відродження” підписав відкриту Заяву Європейських благодійних організацій щодо пандемії COVID-19. (Список підписантів можна побачити за посиланням). Деталі щодо взаємодії та звернення до нас дивіться у опублікованому раніше порядку роботи та взаємодії на час карантину.

Заява Європейських благодійних організацій щодо пандемії COVID-19

Ми об’єднуємось у дусі європейської солідарності

Ми, що підписалися, визнаємо, що спалах COVID-19 – виняткова подія, яка матиме безпрецедентний вплив на організації громадянського суспільства та громадські організації в Європі та в усьому світі. Ми хочемо запевнити, що ми виступаємо разом у ці складні часи, протиставляючи наш дух європейської солідарності цій світовій кризі.

Ми прагнемо бути хорошими партнерами та джерелом значущої підтримки для організацій громадянського суспільства у найближчі тижні і місяці, щоб вони могли зосередитись на життєво важливій роботі з підтримки найбільш вразливих людей у наших громадах. Ми розуміємо, що буде час, коли працівники та волонтери не будуть доступні, коли бенефіціарам можуть знадобитися послуги, які надаватимуться у інші способи, або коли системи мають стати гнучкішими для забезпечення задоволення потреб.

Якщо спалах COVID-19 впливає на вашу громаду, організацію чи послуги, які ви надаєте, і ви отримуєте від нас  грантове фінансування*, ми зобов’язуємось бути відкритими до:

  • Адаптації діяльності – ми визнаємо, що під час спалаху вірусу у вас можуть виникнути труднощі при досягненні деяких попередньо узгоджених результатів. Ми хотіли би мати можливість підтримувати грантові виплати вашій організації на початково узгодженому рівні протягом цього періоду. Тому, будь ласка, зверніться до нас, якщо ви вже відчули вплив пандемії на вашу роботу.
  • Зміни дат і дедлайнів – ми не хочемо, щоб ви відчували додатковий тиск, тому якщо ви вважаєте, що вам буде складно дотриматись терміну звітування, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми зможемо домовитись про більш реалістичну дату, коли ви зможете надати ваш звіт.
  • Фінансової гнучкості – ми розуміємо, що у вас може виникнути потреба використати надане фінансування, щоб покрити медичні витрати, придбати обладнання чи надати інші послуги. Ми будемо відкриті до ваших обґрунтованих потреб перенести кошти між статтями бюджету **, щоб забезпечити продовження вашої роботи.
  • Розуміння вашої ситуації – ми відкриті, якщо ви хочете поговорити з нами про ситуацію, з якою ви стикаєтесь. Ми будемо чекати, коли ви зателефонуєте нам, щоб ці розмови відбувалися у потрібний вам час.

Ця заява координується Мережею донорів і фундацій у Європі (DAFNE) та Європейським центром фундацій (EFC) та відкрита для підпису від усіх фінансуючих, що працюють у Європі.

* Це не стосується замовлених послуг або контрактів, де будуть окремі обговорення між замовниками та організаціями – провайдерами.

** Якщо це можливо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: