На час карантину Фонд переходить у режим дистанційної роботи. Як тепер взаємодіяти з нами?

Людське здоров’я важливіше за дедлайни. Проте карантин – не завада для продовження активної роботи віддалено. 

Слідуючи рекомендаціям ВООЗу та МОЗу, з вівторка 17.03 Міжнародний фонд «Відродження» переходить у дистанційний режим роботи. Це ніяк не припиняє проектну роботу, але вносить нові форми і спрощує взаємодію з нами.

Фонд продовжує працювати у звичайні робочі години – з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. У цей час співробітники Фонду відповідатимуть на телефонні дзвінки і питання, надіслані електронною поштою. Також ми проводимо робочі  зустрічі та обговорення – у форматі відео-конференцій.

Публічні події

Ми свідомі, що заплановані вами заходи можуть бути перенесені на невизначений термін або їх формат може бути змінений. Це не є проблемою. Просто попередьте про це вашого проектного менеджера. 

Внесення змін до проектів

Ми розуміємо, що поточна ситуація може вимагати зміни термінів реалізації проектів або інших його складових. Це не є проблемою. Просто напишіть вашому менеджеру листа і опишіть яких саме змін потребуватиме ваш проект у зв’язку з карантином.

Для вашої зручності, Фонд більше не вимагатиме оригіналів листів про внесення змін до проекту. Просто надішліть офіційного листа від організації на адресу відповідального менеджера програми і він зорієнтує вас щодо подальших кроків. 

Розгляд та затвердження проектів та звітування за ними

Ми продовжуємо приймати проектні пропозиції, укладати угоди та приймати звіти за проектами.

Ми вже приймаємо проектні пропозиції за допомогою онлайн-системи. Найближчим часом ми перейдемо на електронну подачу документів, що потребували підпису та печатки  (оригіналів аплікаційних форм у разі підтримки вашого проекту, угод, звітів, довідок з банків тощо). Взаємодія з Фондом стане ще зручнішою.

Слідкуйте за новинами про це на сторінках Фонду. 

Як подати змістовний звіт? 

Надсилайте звіт електронною поштою менеджеру вашого проекту. Додатки до звіту надсилайте у форматі *.pdf або як посилання на відповідний ресурс. Зверніть увагу: просимо надсилати у одному повідомленні не більше 10 МБ  

Як подати фінансовий звіт? 

Надсилайте звіт електронною поштою менеджеру вашого проекту. Додатки до звіту (скановані копії первинних документів) надсилайте у форматі *.pdf. Зверніть увагу: просимо надсилати у одному повідомленні не більше 10 МБ  

Зустрічі та наради

Ми тимчасово обмежуємо нашу участь у публічних подіях, зустрічах та нарадах, проте залишаємось відкриті до спілкування в онлайн-форматі. 

Наші поради грантерам

Частіше мийте руки, уникайте скупчення людей і продовжуйте розвивати відкрите суспільство.

Ми рекомендуємо нашим колегам та партнерам:

дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих (усе, що треба знати про коронавірус та як можна захистити себе – за посиланням: http://covid19.com.ua/);

  • відмовитись проведення публічних подій;
  • “фізичні” зустрічі перенести в онлайн режим;
  • відмовитись від відряджень;
  • за можливості, перевести роботу вашого офісу у дистанційний формат.

У разі виникнення питань, ви можете писати нам у Facebook, на пошту pr@irf.ua, а контакти працівників Фонду тут: https://www.irf.ua/contacts/

Жодної паніки і будьте здорові.

Дякуємо за розуміння і залишаємось на зв’язку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: