Друга конференція програми “Фабрика мультиплікаторів — лідери Європейської освіти”

23-24 грудня 2006, у м. Львові Фондом імені Стефана Баторія", в рамках програми "Громадянські ініціативи у Східній Європі" буде проведено другу підсумкову конференцію "Фабрика мультиплікаторів — лідери Європейської освіти".

Програма “Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти” підтримується Фондом імені Стефана Баторія”, в рамках програми “Громадянські ініціативи у Східній Європі”.

Підсумкова конференція програми також проходитиме у рамках проекту “Європейські молодіжні проекти”, який реалізовується у співпраці з Донецьким дебатним центром і підтримується Міжнародним фондом “Відродження”. Організаційне та методологічне сприяння заходу – Ресурсний центр SALTO для співпраці з країнами Східної Європи і Кавказу програми “Молодь”.

Учасники конференції — представники громадських організацій, лідери ініціативних груп та шкільних педагогів, які працюють у сфері неформальної освіти та європейської інтеграції

“Фабрика мультиплікаторів”  розпочала свою роботу у липні минулого року і була розрахована на працівників освітніх установ та лідерів громадських організацій, які працюють з молоддю і впроваджують програми з європейської освіти у малих місцевостях десяти областей Західної України. За час своєї роботи “Фабрикою” було підтримано 15 малих освітніх проектів у м. Калуш, Долина та Рогатин Івано-Франківської області, м. Жидачів, с. Зубра та с. Лисиничі Львівської області, с. Росоша Вінницької області, смт. Гриців Хмельницької області, м. Новоград-Волинський Житомирської області, м. Дубно Рівненської області та м. Зборів Тернопільської області.

 

Умови участі: для участі у конференції слід заповнити анкету-зголошення учасника і надіслати її звичайною або електронною поштою на адреси, вказані нижче, до 4 грудня 2006 року. У випадку надсилання анкети електронною поштою тема повідомлення та назва файла з анкетою_зголошенням повинна містити слово “конференція” і прізвище учасника (наприклад “конференція_петренко” або “conference_petrenko”). Розмір анкети не повинен перевищувати двох сторінок.

 

Програму конференції можна знайти у додатку.

 

За більш детальною інформацією завертайтеся за адресою:

ГО “Європейський діалог”,пр. Чорновола 4, к. 1  

79058 Львів    Тел./факс: 032 2971857

контактні особи: Ярина Боренько, Галина Хома

е-пошта: factory@dialog.lviv.ua

Програма конференції

Анкета

Катерина Радченко, відділ PR
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: radchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: