Дослідження Екоклубу увійшло до плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Рівненської громади

НА ФОТО: С. Кравчук

Наприкінці 2023 року Рівненська громада затвердила План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Рівненської громади до 2030 року. Ознайомитись з його текстом можна тут.

В якості розділів з оцінки вразливості до зміни клімату громади та розділу із заходами з адаптації автори Плану використали дослідження “Оцінка вразливості до зміни клімату Рівненської громади та рекомендації щодо заходів з адаптації”, яке було проведене командою ГО “Екоклуб” за підтримки Екологічної Ініціативи (EPAIU) Міжнародного фонду “Відродження”.

За задумом, цей посібник мав допомогти органам місцевого самоврядування зрозуміти із чого розпочати адаптацію до зміни клімату, звідки брати дані та хто повинен бути залученим до розробки оцінки вразливості до зміни клімату.

“Цінне те, що органи влади використовують аналітичні напрацювання фахових громадських активістів. Фактично кожен розділ, зокрема 4-й, містить тему, яку просував Екоклуб. Тому їхні зусилля принесуть практичний результат для громади у вигляді реальної енергоефективності.”, – говорить керівниця Екоініціативи Фонду Тетяна Кухаренко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: