Посібник Екоклубу “Адаптація до зміни клімату: короткий путівник для громад”

Адаптація громад до зміни клімату важлива навіть в умовах повномасштабної війни. Це зробить громаду комфортнішою для проживання та допоможе її жителям легше переживати періоди екстремальних погодних явищ. Досвід втілення заходів із адаптації допоможе муніципалітетам у майбутньому легше залучати фінансування та шукати партнерів для спільних проєктів.

Команда Громадської організації Екоклуб створила посібник “Адаптація до зміни клімату: короткий путівник для громад”. Він допоможе органам місцевого самоврядування зрозуміти, із чого розпочати адаптацію до зміни клімату, звідки брати дані та хто повинен бути залученим до розробки оцінки вразливості до зміни клімату.

“Посібник НЕ має на меті навчити громаду як адаптуватися до зміни клімату, він лише допоможе уповноваженим особам органів виконавчої влади громад, екоактивістам та пересічним громадянам зрозуміти з чого варто почати, які кроки потрібно запланувати та зорієнтуватися, які заходи з адаптації можна реалізовувати вже, не чекаючи на «вільні кошти».”, – уточнюють авторки посібника Ольга Лящук (експертка з адаптації громад до зміни клімату ГО «Екоклуб») та Анна Гузенко (фахівчиня з адаптації громад до зміни клімату ГО «Екоклуб».)

Посібник створений у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу; “Розбудова екофеміністичного руху”, що фінансується “WECF International” (“Жінки в Європі за спільне майбутнє”) та “Підвищення інституційної спроможності Екоклубу у світлі післявоєнної відбудови та набуття статусу кандидата у члени ЄС” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього посібника і не обов’язково відображають погляди Європейської Комісії, “WECF International” та Уряду Швеції. Відповідальність за зміст документа несе виключно ГО “Екоклуб”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: