Дні Європи 2014: семінар для майбутніх організаторів

Мережа Центрів європейської інформації України розпочинає проект “Дні Європи 2014. Діалоги про цінності”

Мережа Центрів європейської інформації України розпочинає проект “Дні Європи 2014. Діалоги про цінності”. Проект підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

У лютому 2014 року в Чернігові відбудеться методичний семінар для активістів, які планують відзначати Дні Європи 2014 у регіонах.

Семінар передбачатиме заняття зі змісту європейських цінностей, тематики мобільності, методики проведення форум-театру, організації показів документальних фільмів, організації вуличних університетів тощо.

Теми семінару:
· Як спланувати загальноукраїнську кампанію відзначення Днів Європи?
· Як відзначити Дні Європи не лише яскраво, а й змістовно, спонукаючи до роздумів про цінності?
· Як говорити про Європу та європейські цінності у зв’язку з подіями в Україні в листопаді – грудні 2013 року?

Вимоги до учасників:
· особиста мотивація учасника та мотивація організації, що його делегує (передбачається, що учасник семінару відповідатиме за координацію й організацію заходів кампанії просування європейських цінностей у своєму регіоні / місті / селі та стане контактною особою проведення Днів Європи 2014);
· наявність досвіду роботи з організації інформаційно-просвітницьких заходів у своїй громаді;
· готовність брати участь у проекті впродовж усього часу його тривання (січень – червень 2014 року);
· партнерство з Центром європейської інформації у своєму регіоні та/або з іншими проєвропейськими організаціями (слід надати листи підтримки).

Організатори забезпечують проживання й харчування учасників, необхідні матеріали, а також частково компенсують вартість проїзду за умови наявності оригіналів квитків (автобус або потяг – плацкарт чи купе) для 25 відібраних учасників із різних регіонів.

Для участі слід заповнити анкету й подати її до 15 січня 2014 року на електронну адресу euroclub.kremen@gmail.com.

Контакти:
Мережа центрів європейської інформації України
Олег Овчаренко, 067 27 688 26
Альона Глазкова, 050 144 94 67
Євгенія Олійник, 050 909 13 45
euroclub.kremen@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: