Для чернівецьких посадовців проведуть тренінг з аналізу політики

22-23 січня в Чернівцях відбуватиметься тренінг для державних службовців і представників органів місцевого самоврядування

22-23 січня в Чернівцях (Центр зайнятості, вул. Воробкевича, 37, ІІ поверх) відбуватиметься тренінг для державних службовців і представників органів місцевого самоврядування. Захід проводить Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу в межах проекту “Дослідження впливу Програм розвитку підприємництва на вразливі категорії підприємців із числа жінок, молоді та безробітних” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Початок занять – о 10:30.

Тренінг передбачає навчальні модулі з аналізу публічної політики й ґендерного аналізу 3R.

Програма тренінгу

Контакти:
Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 585 314
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: