Тендер на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ)

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ).

Дата завершення конкурсу:

07.07.2017

Програма:

Права людини та правосуддя

Програмна ініціатива  «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на на проведення щорічного Форуму моніторів Національного превентивного механізму (НПМ).

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги з організації заходів.

Пропозиції слід подати до 17:00 7 липня на електронні адреси lakish@irf.kiev.ua, katerinalukasevych@gmail.com . У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «Форум моніторів НПМ». Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси katerinalukasevych@gmail.com .

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:

· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програми з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 17 липня шляхом отримання електронного підтвердження на e-mail організації.

Контакти:

Асистента Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя»

Катерина Лукасевич katerinalukasevych@gmail.com

093 189 35 73

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: