Тендер на проведення чергового базового тренінгу з моніторингу місць несвободи

МЕТА КОНКУРСУ:

Тендер на проведення чергового базового тренінгу з моніторингу місць несвободи

Дата завершення конкурсу:

08.07.2016

Програма:

Права людини та правосуддя

Програмна ініціатива  «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує тендер на проведення «Базового тренінгу з моніторингу місць несвободи».

Для участі в тендері слід подати такі документи:

  • тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
  • інформація про учасника тендеру.

Пропозиції слід подати до 17:00 08 липня 2016 року на електронні адреси yarynalakish@gmail.com lakish@irf.kiev.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити «Базовий тренінг з моніторингу місць несвободи».

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адреси yarynalakish@gmail.com, lakish@irf.kiev.ua.

 

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 11 липня 2016 року.

Контакти: Програмна ініціатива “Права людини і правосуддя”

Ярина Лакіш lakish@irf.kiev.ua,  (044) 482 03 63

 

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: