Тендер на друк звіту

МЕТА КОНКУРСУ:

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на друк звіту за результатами незалежного оцінювання системи безоплатної правової допомоги

Дата завершення конкурсу:

07.07.2014

Програма:

Права людини та правосуддя

Програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження” оголошує тендер на друк звіту за результатами незалежного оцінювання системи безоплатної правової допомоги.

До участі в тендері запрошують організації, що надають послуги макетування, верстки та друку.

Пропозиції слід подати до 17:00 7 липня на електронну адресу halchenko@irf.ua. У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “Пропозиція на тендер на видання звіту БПД”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу halchenko@irf.ua.

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програмної ініціативи можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Для участі в тендері слід подати такі документи:
· тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;
· інформація про учасника тендеру.

Цінова пропозиція повинна бути фіксованою ціною у гривнях.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості.

Переможців тендеру буде визначено 8 липня.

Контакти:
“Права людини та правосуддя”
Ольга Гальченко
(044) 482 03 63
halchenko@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: