Тендер на супровід та логістичне забезпечення

МЕТА КОНКУРСУ:

Мета тендеру - комплексне забезпечення проведення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Дата завершення конкурсу:

28.02.2017

Програма:

Правління

Міжнародний Фонд «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект).

У рамках Проекту 23 березня 2017 року відбудеться Асамблея Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

МФВ оголошує тендер на  супровід та логістичне забезпечення проведення Асамблеї.

Мета тендеру – комплексне забезпечення проведення Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.

Учасники тендеру: конференц-сервісні організації та ФОП, які мають досвід логістичної діяльності в Україні.

Місце проведення заходу – Український Дім (попередньо зарезервовано, але пропозиції інших локацій у центрі будуть розглянуті)

До участі у тендері слід подати:

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 28 лютого 2017 року.

Переможця тендеру буде визначено  6 березня 2017 року.

Тендерна пропозиція має бути подана на офіційному бланку учасника тендеру з печаткою і підписом уповноваженої особи (у сканованому вигляді). Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуто не буде.

Тендерні пропозиції потрібно надсилати на електронну адресу romanova@irf.ua.  У рядку «Тема» електронного повідомлення потрібно зазначити «тендерна пропозиція».

Усі запитання щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу romanova@irf.ua

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати із заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Контакти:

Олена Романова,

Європейська програмна ініціатива,

romanova@irf.ua

Ольга Квашук,

Європейська програмна ініціатива,

kvashuk@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: