Тендер на проведення фінансового аудиту реалізації програми «Гуманітарна Солідарність»  у 2022 році

МЕТА КОНКУРСУ:

проведення фінансового аудиту реалізації Програму «Гуманітарна солідарність» за стандартами IAASB (International Auditing and Assurance Standards Board), відповідно до ISA 800/805

Оголошення результатів конкурсу:

09.02.2023

Кінцевий термін подання пропозицій:

08.02.2023

Дата завершення конкурсу:

08.02.2023

У відповідь на гуманітарну кризу, спричинену повномасштабним вторгненням росії на територію України, МФ «Відродження» разом з CARE Deutschland e.V. на початку квітня 2022 року започаткували Програму «Гуманітарна солідарність» для організацій громадянського суспільства, волонтерських команд та державних і комунальних установ у сфері охорони здоров’я та соціального захисту. Програма впроваджувалась в Україні з 1 квітня по 31 грудня 2022 року.

Мета тендеру – відбір незалежної аудиторської компанії для проведення фінансового аудиту реалізації Програму «Гуманітарна солідарність» за стандартами IAASB (International Auditing and Assurance Standards Board), відповідно до ISA 800/805, період перевірки – з 01.04.2022 р. по 31.12.2022 р., а також виконання узгоджених процедур за стандартом ISRS 4400.

Учасники тендеру: аудиторські фірми/ компанії, які: працюють на ринку фінансових аудиторських послуг України не менше 10 років; не мають стягнень з боку АПУ до аудиторської фірми або до її директора і працівників; можуть залучити до проведення аудиту сертифікованих аудиторів. Досвід проведення фінансового аудиту проектів неурядових організацій, що виконуються за підтримки SIDA, DANIDA, Європейської комісії, інших іноземних донорів буде розглядатися як перевага.

Не допускаються до участі у тендері аудиторські фірми/ компанії, які не відповідають вимогам Закону України «Про аудиторську діяльність» та умовам тендеру.

Основні критерії оцінки тендерних пропозицій: (а) якість тендерної пропозиції; (б) ціна тендерної пропозиції; (в) попередній досвід співпраці з учасником тендеру; (г) фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника; (д) річний обсяг доходу учасника тендеру – не менше 1 000 000 гривень.

Технічне завдання включає такі компоненти:

 • Проведення фінансової аудиторської перевірки за стандартам IAASB, відповідно до ISA 800/805, реалізації Програми «Гуманітарна солідарність»  за період з 01 квітня 2022 р. по 31 грудня 2022 року (дивіться загальне ТЗ в Додатку 1, Частина І).
 • Проведення узгоджених процедур за стандартом ISRS 4400 (дивіться загальне ТЗ в Додатку 1, Частина ІІ):
 • Надання  звітів-висновків за результатами фінансового аудиту, які міститимуть усі результати аудиту включно з недоліками, визначеними під час аудиту, а також лист до керівництва. Звіти мають бути надані українською та англійською мовами та відповідати стандартам IAASB.

Терміни надання послуг:

З 10 лютого 2023 р.  – активна фаза проведення аудиту

28 лютого 2023 р. – подання завершеного аудиторського звіту до CARE Deutschland e.V.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію. Для участі у тендері претенденти подають такі документи:

 1. Тендерна пропозиція у вигляді листа-зобов‘язання, складеного у довільній формі на офіційному бланку учасника тендеру, з підписом уповноваженої особи, завіреного печаткою. У листі слід зазначити: терміни виконання фінансового аудиту згідно з технічним завданням, зобов’язання аудиторської фірми щодо забезпечення якості проведення аудиту із дотриманням принципу незалежності та конфіденційності . Лист включає також цінову пропозицію із розрахунком вартості усіх послуг, перелічених у доданих технічних завданнях. Загальна вартість послуг має бути вказана включно з ПДВ.
 2. Копія свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів
 3. Список аудиторів, яких планують залучити до виконання фінансового аудиту з їхніми стислими CV
 4. Контакти учасника тендера, її керівника та контактної особи, що відповідатиме за координацію проведення аудиту та комунікацію з МФВ
 5. Фінансовий документ, що підтверджує суму річного обсягу доходу згідно з фінансовим звітом за 2021 рік
 6. Опис  технічних засобів, обладнання, акредитацій тощо, доступних учаснику тендеру для забезпечення якості його послуг
 7. Рекомендації інших організацій або програм, які користувалися послугами учасника тендеру (також буде перевагою надання портфоліо зі списком організацій, в яких аудиторська фірма/ компанія раніше проводила аудит – якщо це не є порушенням конфіденційності).

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не розглядатимуться.

Звертаємо вашу увагу, що найменування і реквізити юридичної особи, якій буде надано замовлення за результатами проведення тендеру та з якою МФВ буде оформляти юридичні відносини, мають збігатися з найменуванням і реквізитами учасника тендеру, заявка якого переможе.

Тендерні пропозиції надсилати в електронному вигляді з темою «Тендерна пропозиція на фінансовий аудит CARE»  на адресу: nadtochiy@irf.ua

Додатки до тендерної пропозиції потрібно надсилати у форматі .doc, .docx, .xls, .xlsx або .pdf. Максимальний розмір кожного файлу не може перевищувати 8 Mb.

Останній термін подання тендерних пропозицій – 08 лютого 2023 року.

Оголошення результатів тендеру – 09 лютого  2023 року.

Уся комунікація і надання інформації здійснюється в електронному вигляді до 07 лютого 2023 р. Запити на конфіденційну інформацію задовольнятися не будуть.

Зверніть увагу:

 • Подані на тендер матеріали не повертають і не рецензують
 • Про результати тендеру буде повідомлено письмово
 • Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактні особи:

Інна Підлуська

pidluska@irf.ua

Ольга Надточій

nadtochiy@irf.ua

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: