Тендер на організацію поїздки українських експертів до м. Брюссель

Оголошення результатів конкурсу:

18.11.2019

Кінцевий термін подання пропозицій:

13.11.2019

Дата завершення конкурсу:

13.11.2019

Програма:

Європа і світ

Тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель.

Європейська програма Міжнародного Фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства» (далі – Проект)

У рамках Проекту Європейська програма МФВ оголошує тендер на організацію поїздки українських експертів-членів Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС до м. Брюссель (Бельгія) для участі у черговому щорічному засіданні Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яке відбудеться 03 грудня 2019 р.

До участі у тендері запрошуються організації, що надають послуги з організації заходів, подорожей, конференц-сервіси.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає такому технічному завданню:
– забезпечення логістики під час поїздки групи експертів з 15 осіб до м. Брюссель у період 02-04 грудня 2019 року (придбання квитків, бронювання та оплата готелю, оформлення страхових полісів, забезпечення місцевого проїзду та харчування).

Тендерну пропозицію слід подати за формою, яку можна завантажити тут:

Для участі у тендері слід подати такі документи:

– тендерна пропозиція за поданою вище формою

– інформація про учасника тендеру Цінова пропозиція повинна бути фіксованою у гривнях.

Пропозиції слід подати до 19:00 13 листопада 2019 року на електронну адресу romanova@irf.ua У рядку “Тема” електронного повідомлення потрібно зазначити “ Тендерна пропозиція Брюссель”.

Усі питання та/або роз’яснення щодо тендеру слід надсилати в письмовій формі на адресу eu.ua.platform@gmail.com з копією на адресу romanova@irf.ua

Після отримання тендерних пропозицій і під час їх розгляду представники програми можуть контактувати з заявниками для отримання роз‘яснень або уточнень, які будуть потрібні для адекватної оцінки пропозицій.

Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для програмної ініціативи з погляду вартості.

Переможця тендеру буде визначено до 18 листопада 2019 року.

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: