КОНКУРС «ІНСТИТУЦІЙНА ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНИХ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ»

МЕТА КОНКУРСУ:

Конкурс «Інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів» спрямований на розвиток інституційної спроможності регіональних аналітичних центрів та організацій, які працюють у сфері аналітики.

Дата завершення конкурсу:

21.09.2015

Програма:

Демократична практика

ПРОГРАМНА ІНІЦІАТИВА «ДЕМОКРАТИЧНА ПРАКТИКА» ІНІЦІАТИВА З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ УКРАЇНИ

 КОНКУРС «Інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів»

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA) оголошують конкурс «інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів» в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України» (далі – Ініціатива).

Метою Ініціативи є покращення якості та практик прийняття рішень органами влади через підвищення ролі та рівня довіри до аналітичних центрів. Зміна ролі аналітичних центрів у процесі прийняття державного рішення можлива через зміцнення їхнього інституційного потенціалу, якості аналітики, створення кращих практик діяльності аналітичних центрів, координації фінансових та інформаційних ресурсів донорів, які підтримують діяльність аналітичних центрів в Україні.

Головними завданнями Ініціативи є:

 • підвищення ролі, публічності та рівня довіри до аналітичних центрів в процесі прийняття державних рішень та посилення присутності у публічному просторі;
 • підтримка створення інституційно стабільних аналітичних центрів, здатних продукувати якісні дослідження та рекомендації, які в свою чергу, користуються попитом серед ключових стейкхолдерів.

Детальна інформація про Ініціативу

Конкурс «Інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів» спрямований на розвиток інституційної спроможності регіональних аналітичних центрів та організацій, які працюють у сфері аналітики. В межах конкурсу організаціям будуть надані міні гранти на розробку комплексної середньо термінової стратегії діяльності організації, впорядкування системи управління, перегляд статуту та внесення необхідних змін до нього, напрацювання внутрішніх правил та процедур, проведення аудиту, приведення у відповідність до міжнародних стандартів фінансову системи організації тощо.

Для переможців програми планується проведення тренінгової програми з наступних тематичних напрямків: органи управління організацією, організаційний розвиток, фінансовий та операційний менеджмент, базовий курс з аналізу політики. Окрім того, для переможців конкурсу будуть проведенні короткотермінові навчальні візити до провідних українських аналітичних центрів.

Відбір організацій відбуватиметься у два етапи:

1) Заповнення анкети учасники Конкурсу та аналіз МФ «Відродження» відповідності учасники пріоритетам, умовам конкурсу та формальним критеріям.

2) Лише організації, які успішно пройдуть перший етап конкурсу будуть запрошені до 2-го етапу та написання аплікаційної форми.

Термін реалізації програми : вересень 2015 року – травень 2016 року

Термін реалізації міні грантів : листопад 2015 року – квітень 2016 року

Загальний бюджет конкурсу : 64 000 дол. США

Розмір гранту – до 8 000 дол. США

Останній термін подання проектів на конкурс – 21 вересня 2015 року.

Оголошення результатів 1-го етапу конкурсу – до 25 вересня 2015 року.

Оголошення результатів 2-го етапу конкурсу – після 27 жовтня 2015 року.

Зверніть увагу!

Просимо уважно ознайомитися із критеріями до аплікантів конкурсу. У разі, якщо аплікант не відповідає зазначеним нижче критеріям, він не буде допущений до конкурсу за формальними вимогами.

Організація-аплікант має відповідати таким критеріям:

 1. Організація має бути юридичною особою, офіційно зареєстрованою відповідно до українського законодавства як громадська організація, громадська спілка чи благодійна організація та мати код неприбутковості 005 або 006. Зверніть увагу, Фонд не надає грантів політичним партіям, релігійним організаціям і приватним (фізичним) особам.
 2. Організація має затверджену місію та визначені стратегічні напрямки діяльності.
 3. Організація має діючі керівні органи та підтвердження їхньої діяльності (протоколи засідань керівних органів за останні два роки).
 4. Організація має щорічно оприлюднюють річні звіти про свою діяльність (наявність звіту за 2014 рік є обов’язковою умовою для участі у конкурсі).
 5. Організація має досвід аналітичної роботи та може його підтвердити аналітичними публікаціями та виконаними проектами (не менше 3 аналітичних публікацій).
 6. В організації існує система менеджменту та правила належного врядування (внутрішні правила та процедури, належна система управління, положення щодо запобігання конфлікту інтересів тощо),які практично й постійно застосовуються в роботі.
 7. В організації існує належний фінансовий та бухгалтерський контроль. 
 8. Організація має підтвердження діяльності на регіональному рівні.

ВАЖЛИВО!!! Просимо заповнити АНКЕТУ ОРГАНІЗАЦІЇ – УЧАСНИКА КОНКУРСУ «інституційна підтримка регіональних аналітичних центрів» та надіслати не пізніше 23.59 21 вересня 2015 року за адресою golota@irf.kiev.ua.  

Для участь у конкурсі варто надсилати лише електронну версію анкети та додатків.

Заявки надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть.

Контактні особи від Ініціативи: Софія Голота, координатор Ініціативи, golota@irf.kiev.ua

Просимо звернути увагу:

 • консультації щодо оформлення анкети учасника не надаються усно. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою golota@irf.ua
 • Подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються
 • Про результати попереднього відбору буде повідомлено листом до 25 вересня 2015 року
 • Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає
 • Причини відмови в підтримці заявки не повідомляються

Як подати заявку?

Щороку Міжнародний фонд "Відродження" оголошує конкурси згідно з пріоритетами фонду. Цікаві, інноваційні, суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами. Такі проекти слід оформляти згідно з аплікаційними формами для позаконкурсних проектів.

Детальніше

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: