Cемінар — відеотренінг “Основи ефективного консультування” для працівників “юридичних клінік”

4-6 лютого 2006 р. у м.  Донецьк відбудеться семінар / відеотренінг "Основи ефективного консультування" для працівників "юридичних клінік"

Заявка на участь

Програма семінару

Матеріали відеотренінгу

4-6 лютого 2006 р. у м.  Донецьк відбудеться семінар – відеотренінг “Основи ефективного консультування” для працівників “юридичних клінік”.

Організаторами семінару виступлять Донецька обласна громадська організація “Молодіжний центр правничих досліджень”,  Донецьке відділення Ліги студентів Асоціації правників України та Фонд “Правова просвіта” за сприяння економіко-правового факультету Донецького національного університету.  Захід відбудеться за фінансової підтримки програми “Верховенство права”  Міжнародного Фонду “Відродження” .

Тренінг проводитиметься Олександром Турченюком — дипломованим психологом, групаналітиком, експертом та тренером з ефективного консультування; тренером-консультантом Психотерапевтичної Асоціації Рівненської області та Рівненського ресурсного центру.

При організації та проведенні навчальних заходів з учасниками (рольові та імітаційні ігри) використовуватиметься відеозйомка з наступним її переглядом та аналізом для підсилення навчального та закріплюючого ефекту за рахунок використання ефекту “дзеркала” та особистісно-орієнтованого “зворотнього зв’язку”.

Кількість учасників тренінгу обмежена — 25 осіб. Від однієї юридичної клініки у тренінгу може взяти участь тільки одна особа.

Учасникам тренінгу забезпечується проживання, харчування, а також відшкодовується вартість проїзду в обидва напрямки за наявності квитків на автобус, поїзд – плацкарт/купе (квиток СВ не відшкодовується).

Кінцевий термін подання заявок на участь у тренінгу 15 січня 2006 року.

Заповнені аплікаційні форми надсилати:

на електронну пошту організаційного комітету тренінгу  ycls@ukr.net;

факсом: +38 (062) 337-93-52, або

поштою на адресу: Україна, м. Донецьк, 83050,  вул. Ватутіна, буд. 1-а, кім. 220, Молодіжний центр правничих досліджень, Донецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

Контактні особи:   

– Ярослав Петров (координатор проекту “Ліга студентів Асоціації  Правників України” )                                                                

– Світлана Леонова (голова організаційного комітету,  директор Молодіжного центру правничих досліджень)                       

 Моб.: +38 (097) 928 07 61

Факс: +38 (062) 337 93 52,

E-mail: ycls@ukr.net

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: