Звіт за підсумками дослідження “Дискримінація: думки різних груп”

Український незалежний центр політичних досліджень опублікував звіт за підсумками фокус-групового дослідження “Дискримінація: думки різних груп”

Український незалежний центр політичних досліджень опублікував звіт за підсумками фокус-групового дослідження “Дискримінація: думки різних груп”. Дослідження було здійснено за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”. Партнери – Коаліція з протидії дискримінації в Україні, Міжрегіональний центр ЛГБТ-досліджень “Донбас Соц-Проект”, Чернівецька обласна громадська організація “Права людини”, Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” і Сімферопольська міська громадська організація “Інститут соціальних досліджень”.

Метою дослідження було визначення основних проявів дискримінації щодо: а) представників національних меншин та етнічних спільнот; б) людей з особливими потребами; в) представників ЛГБТ-спільноти; г) осіб, яких дискримінують за віковими ознаками (ейджизм); д) представників релігійних меншин.

У ході дослідження було проведено 5 фокус-груп. Цільовими містами були Донецьк, Чернівці, Сімферополь, Вінниця.

Дослідження було здійснено до ухвалення закону про протидію дискримінації в Україні 6 вересня, тому експерти не мали змоги відстежити всі особливості ставлення аудиторії до конкретної версії закону, визначень і наслідків. Проте, за словами фахівців, результати дослідження вказують на недостатню поінформованість про сенс, зміст і наслідки закону, брак суспільного обговорення відповідних питань.

Контакти:
Український незалежний центр політичних досліджень
(044) 279 24 35
ucipr@ucipr.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: