Звіт про динаміку виконання угоди між Україною і ЄС презентують у Брюсселі

26 лютого в Open Society European Policy Institute презентують звіт «Динаміка виконання угоди між Україною і ЄС»

Дата: 26 лютого 2019 року

Час: 13:00–14:30

Місце: Open Society European Policy Institute

Посилання на подію на сайті Open Society Foundation

26 лютого в Open Society European Policy Institute (Брюссель) презентують звіт «Динаміка виконання угоди між Україною і ЄС». Презентація відбудеться під час панелі «Integration Within Association: New Perspectives on the EU-Ukraine Association Agreement». На зустрічі представлять інноваційні перспективи реалізації Угоди, проаналізують переваги інтеграції в низці секторів та обговорять стан справ щодо виконання сторонами необхідних зобов’язань.

Доповідачі:

Ігор Бураковський, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Іскра Кірова (модератор), Open Society European Policy Institute.

Олена Павленко, Dixi Group.

Дмитро Шульга, Європейська Програма Міжнародного фонду «Відродження».

Микола Точицький, Представник України при Європейському Союзі, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Королівстві Бельгія

У публікації проаналізовано виконання Угоди про асоціацію у секторах, де передбачене відкриття внутрішнього ринку ЄС у разі виконання Україною «домашнього завдання» із нормативно-регуляторного наближення: технічне регулювання (ринок промислових товарів), митні процедури, цифровий ринок, фінансові послуги, державні закупівлі, енергетика (газовий ринок).

Ця публікація підготовлена у рамках проекту «Громадська синергія», який реалізує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу, з залученням експертів Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та інших незалежних експертів. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторського колективу і не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». Публікація представляє аналіз ситуації станом на січень 2019 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: