Звіт Європейського Союзу про перспективи України в скасуванні віз

13 травня 2015 року о 14.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру відбудеться ( за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2) брифінг «Звіт Європейського Союзу про перспективи України в скасуванні віз: ключові прогалини та досягнення?».

13 травня 2015 року о 14.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру відбудеться ( за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2) відбудеться брифінг «Звіт Європейського Союзу про перспективи України в скасуванні віз: ключові прогалини та досягнення?». Організатор Громадська ініціатива «Європа без Бар’єрів» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

08 травня 2015 року Європейська Комісія опублікувала п’ятий Звіт про хід виконання Україною завдань з візової лібералізації з Європейським Союзом, що містить оцінки заходів відповідно до чотирьох блоків Плану дій з візової лібералізації (ПДВЛ). Згідно оцінки Європейської Комісії Україна в цілому досягла значного прогресу у досягненні критеріїв візової лібералізації, втім залишаються частково виконаними завдання у сфері «притулок», «торгівля людьми» та «права громадян, включаючи захист меншин». Залишається «домашнє завдання» за напрямками «Запобігання та боротьба з організованою злочинністю» та «Запобігання та боротьба з корупцією».

  • Чи висуває Європейська сторона додаткові умови для завершення процесу візової лібералізації до України?
  • Чи впливає збройний конфлікт на Сході України на прийняття позитивного рішення щодо скасування віз?
  • Як посилити урядову координацію виконання завдань ПДВЛ?

Під час заходу експерти «Європи без бар’єрів» дадуть відповіді на ці та інші питання та прокоментують оцінки, що містяться у Звіті щодо прогресу України у візовій лібералізації. Учасники: Ірина Сушко, керівник громадської організації “Європа без Бар’єрів”, Маряна Кузьо, керівник проектів, громадська організація “Європа без Бар’єрів”, Олександр Сушко, науковий директор «Інституту євроатлантичного співробітництва

Контакти: +38 044 2386843, e-mail: maryana.kuzio@gmail.com, iryna_sushko@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: