Зустріч переможців конкурсу проектів Західноукраїнського регіону

4 лютого 2015 року у Львові відбулася зустріч із переможцями конкурсу проектів для громадських ініціатив Західноукраїнського регіону.

4 лютого 2015 року у Львові відбулася зустріч із переможцями конкурсу проектів для громадських ініціатив Західноукраїнського регіону.

Серед десяти проектів,  які підтримав Міжнародний фонд «Відродження» більшість спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам та інтеграцію та порозуміння у суспільстві. Такі проекти «Свій серед своїх» (Тернопільська міська ГО «Спілка української молоді», «Сила – в розумінні та єдності громади та ВПО» (Івано-Франківська ГО «Еталон»), «Соціально-психологічна адаптація ВПО на новому місці» (Ужгородська ГО «Щасливі діти2) та інші орієнтовані на включення до громад Західної України дітей ВПО, батьків, допомога у пошуку роботи на новому місці. Проект громадської організації «Центр просвітництва та розвитку людини» передбачає вивчення особливостей навчання дітей ВПО на базі однієї з львівських шкіл.

Як зазначив Станіслав Лячинський, директор програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України», дані проекти дозволяють напрацювати інструментарій вирішення проблем ресоціаліазції ВПО, пошуку порозуміння та належної відповіді на нетипові виклики для наших громад. Найбільш успішні практики порозуміння громад та ВПО буде поширено.

Цікавими обіцяють бути проекти з громадянської освіти, які реалізовуватимуть ГО «Центр громадянських ініціатив», Центр «Регіональний розвиток», ГО «Ідеа-разом», Львівська освітня Фундація. «Дані проекти спрямовані на підвищення громадянських навичок, адже сьогодні важливо не лише ходити на вибори,  а постійно реалізовувати себе як громадянин та член спільноти», – підкреслила Оксана Дащаківська, керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: