Зупинимо туберкульоз разом

Громадська рада з питань протидії захворюванню на туберкульоз в Україні за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної коаліції організацій "Зупинимо туберкульоз разом" проведе своє засідання із порядком денним "Про стан виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні у 2007-2011 роках" та завдання щодо його подальшого громадського моніторингу" 9 листопада 2007 року в м. Києві.

Громадська рада з питань протидії захворюванню на туберкульоз в Україні за сприяння Міжнародного фонду “Відродження” та Міжнародної коаліції організацій “Зупинимо туберкульоз разом” проведе своє засідання із порядком денним “Про стан виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні у 2007-2011 роках” та завдання щодо його подальшого громадського моніторингу” 9 листопада 2007 року в м. Києві.

Громадська рада обговорить стан виконання заходів по боротьбі із туберкульозом в Україні

Громадська рада з питань протидії захворюванню на туберкульоз в Україні за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Міжнародної коаліції організацій “Зупинимо туберкульоз разом” проведе своє засідання із порядком денним “Про стан виконання заходів Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні у 2007-2011 роках” та завдання щодо його подальшого громадського моніторингу” 9 листопада 2007 року в м. Києві.
Передбачається запросити до участі в засіданні представників органів державної влади, фтизіатричної служби, громадських організацій та керівників центральних засобів масової інформації. Метою заходу є проведення громадського обговорення діяльності органів державної влади, відповідальних за виконання заходів “Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні у 2007-2011 роках” у першому півріччі 2007 року та визначити завдання і план наступних дій Громадської ради за підсумками обговорення.
Основні питання, що виносяться на розгляд засідання Громадської ради:
1. “Про стан виконання заходів “Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні у 2007-2011 роках” у першому півріччі 2007 року”.
2. “Про деякі результати громадського моніторингу виконання “Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз в Україні у 2007-2011 роках” у першому півріччі 2007 року”.
3. “Про “Концепцію об’єднаних зусиль та відданості справі боротьби проти епідемії туберкульозу в Україні “Від обізнаності населення, через спільні дії – до подолання епідемії туберкульозу в Україні” та “Декларацію об’єднаних зусиль та відданості справі боротьби проти епідемії туберкульозу в Україні”.
4. “Про роль та завдання ЗМІ у протидії захворюванню на туберкульоз в Україні”
За результатами засідання буде прийняте рішення Громадської ради, яке буде направлено Президенту України, Раді національної безпеки та оборони України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, центральним та регіональним органам державної влади, іншим зацікавленим сторонам.
З матеріалами засідання можна буде ознайомитися на офіційному Інтернет сайті Громадської ради за адресою www.uablago.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: