Зона вільної торгівлі з ЄС: що очікує Дніпропетровщину?

19 листопада о 15:00 у Дніпропетровську відбудеться круглий стіл “Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування регіону напередодні підписання Угоди про асоціацію”

19 листопада о 15:00 у Дніпропетровську (Дніпропетровський регіональний інститут державного управління, вул. Гоголя, 29, І поверх, ауд. 104) відбудеться круглий стіл “Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування регіону напередодні підписання Угоди про асоціацію”. Захід проводить Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики в межах проекту “Зона вільної торгівлі з ЄС: очікування регіонів напередодні підписання угоди про Асоціацію”, який здійснює Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень спільно з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, другою робочою групою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства й Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – розпочати на місцевому рівні неупереджену дискусію щодо переваг і викликів для Дніпропетровської області від створення Зони вільної торгівлі з ЄС, обговорити можливі наслідки для економіки регіону й окремих галузей.

Запрошені: народні депутати України, представники бізнесу, місцевої влади, громадських організацій, профспілок, партійних організацій, науковці, члени громадських рад та інших консультативно-дорадчих органів, утворених при органах влади.

Про свою участь у круглому столі, а також тему виступу слід повідомити до 18:00 18 листопада на електронну адресу dcecrp@i.ua чи телефоном 066 67 383 17 / 096 99 29 502.

Контакти:
Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики
Олексій Андреєв
066 67 383 17

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: