Зніми гроші в банкоматі: акція для незрячих

15 жовтня об 11:00 у Львові (біля банкомата на вул. Городоцькій, 41) відбудеться публічна акція “Зніми гроші в банкоматі”, приурочена до Міжнародного дня Білої тростини

15 жовтня об 11:00 у Львові (біля банкомата на вул. Городоцькій, 41) відбудеться публічна акція “Зніми гроші в банкоматі”, приурочена до Міжнародного дня Білої тростини. Захід проводять Львівський обласний осередок ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ” спільно зі Львівським обласним фондом соціального захисту й реабілітації сліпих у межах інформаційно-просвітницької кампанії “Антидискримінаційна дія” – спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні й Інформаційно-просвітницького центру “Вісь”, яку підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета акції – зняти кошти в банкоматі, не користуючись зором. Ініціатори акції проведуть експеримент, учасниками якого стануть журналісти та студентська молодь.

Відразу після публічної акції розпочнеться круглий стіл (вул. Городоцька, 81) за участю представників Міжнародного фонду “Відродження”, місцевих органів влади, ЗМІ, громадських організацій. Під час заходу буде продемонстровано найкращі практики користування банкоматами за кордоном.

Контакти:
Львівський обласний осередок
ВГО “Українська спілка інвалідів – УСІ”
Оксана Потимко
097 244 06 84

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: