ЦППР пропонує зміни до законів про Кабмін і центральні органи влади

Центр політико-правових реформ підготував законопроекти про внесення змін до законів про Кабінет Міністрів і про центральні органи виконавчої влади, які необхідно внести для реформування системи влади в Україні

Центр політико-правових реформ підготував законопроекти про внесення змін до законів про Кабінет Міністрів і про центральні органи виконавчої влади, які необхідно внести для реформування системи влади в Україні.

“Зробити це найкраще разом із формуванням нового складу Кабінету Міністрів, щоб нові посадовці зразу починали працювати по-новому, навіть не задумуючись, як це було раніше за пострадянськими стандартами”, – вважає голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

Дані законопроекти узгоджуються з ключовими положеннями Коаліційної угоди та положеннями законопроекту про державну службу (нова редакція), підготовленого робочою групою НАДС.

Законопроекти надіслані для ознайомлення та обговорення в Секретаріат Кабінету Міністрів, Адміністрацію Президента та чотирьом парламентським фракціям.

Позитивну оцінку даним пропозиціям на своїй прес-конференції надав заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків.

Законопроекти підготовлені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту SAG (Стратегічні дорадчі групи)

Стратегічні дорадчі групи (СДГ) – це спільна ініціатива керівництва України та засновника Міжнародного фонду «Відродження» Джорджа Сороса, спрямована на залучення високопрофесійних українських і міжнародних експертів для консультативного сприяння уряду в якісній розробці стратегічних підходів до реформ, оптимальному використанні міжнародної допомоги, консолідації політики донорів задля допомоги реформам в Україні, а також у розв’язанні поточних питань.

За матеріалами Центр політико-правових реформ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: