«Зіркові казки» – для дітей, які долають важку хворобу

24 квітня 2016 року, о 14:00 у залі "Печера" Книжкового Арсеналу відбудеться презентація та обговорення благодійного проекту «Зіркові казки» - збірки казок та віршів для дітей, які долають важку хворобу.


24 квітня 2016 року, о 14:00
у залі «Печера» Книжкового Арсеналу відбудеться презентація та обговорення благодійного проекту  «Зіркові казки» збірки казок та віршів для дітей, які долають важку хворобу.

Ця книга для всіх – для дітей, для матусь і татусів, бабусь і дідусів, і навіть для тих, у кого ще немає дітей. Тому що в ній зібрані історії, котрі допомагають нам усім жити, вірити, любити та … приборкувати свого казкового Дракона.

Під час презентації Римма Зюбіна, Володимир Бистряков, Андрій Цаплієнко читатимуть свої твори, які вони написали спеціально для дітей, які борються з важкою хворобою. Також своє відношення до проблеми висловлять брати Капранови, Марія Бурмака, спеціалісти з паліативної допомоги та волонтери. 

Автори казок – відомі харків’яни та кияни, що подарували свою зіркову майстерність маленьким читачам, які опинились сам на сам з важкими хворобами. Але книга зовсім не сумна, тому що наші автори прагнули передати маленьким та дорослим читачам все найяскравіше, надзвичайне, чарівне. Для дітлахів творили: Лада Лузіна, Римма Зюбіна, Володимир Бистряков, Євген Комаровський, Марія Бурмака, Сергій Жадан, Андрій Цаплієнко, «Танок на Майдані Конго»  та інші. Дві казки створені дівчатками, які лікувалися від раку у харківських лікарнях, однієї з яких, на превеликий жаль, вже немає з нами…

Усі кошти, вилучені від продажу збірки «Зіркові казки», буде направлено на лікування дітей, які знаходяться у Харківській обласній дитячій лікарні №1 та у відділенні онкогематології Харківської міської дитячої лікарні №16.

Що таке паліативна допомога дітям?

Паліативна допомога дітям – це активна всеосяжна допомога тілу, розуму та душі хворої дитини, що передбачає також підтримку родини. Це комплексний підхід, що дозволяє поліпшити якість життя маленького пацієнта в останній період його чи її життя. 

В Україні дві третини усіх дітей, які помирають у віці від 0 до 18 років, потребують паліативної допомоги. За даними Міністерства охорони здоров’я України, щороку паліативної допомоги потребували 17 500 дітей, з них близько 1000 – віком до 1 року, 300 дітей з онкологічними захворюваннями, 70 дітей хворих на ВІЛ/СНІД.

Захід відбувається за підтримки програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження» та Видавничого дому «КАЛИТА».

Контакти:

Інститит правових досліджень та стратегій у Facebook.

Паліативна допомога в Україні у Facebook.

Інформація для  ЗМІ:  

Ольга Лубяна

+38050 325 0155

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: