«Зіркові казки» – для дітей, які долають важку хворобу

23 квітня 2015 року, о 18:00 на Дитячій сцені  Книжкового Арсеналу відбудеться презентація і обговорення благодійного проекту “Зіркові казки”, збірки казок та віршів для дітей, які долають важку хворобу.

Під час презентації Марія Бурмака, Леся Ганжа та Сергій Жадан читатимуть свої твори, які вони написали спеціально для дітей, які борються з важкою хворобою.

Автори казок – відомі харків’яни, готові подарувати свою зіркову майстерність маленьким читачам, які опинились сам на сам з важкими хворобами.

Також під час заходу плануються виступи Ольги Лубяної, координаторки проектів харківського Інституту правових досліджень та стратегій та Ксенії Шаповал, координаторки ініціативи “Паліативна допомога” програми “Громадське здоров’я” Міжнародного Фонду “Відродження”, які обговорять проблеми важкохворих дітей в Україні та необхідність розвитку системи дитячої паліативної допомоги в Україні та надання маленьким пацієнтам якісного знеболення як у стаціонарі, так і вдома.  На презентації також будуть присутні волонтери та активісти, які працюють з онкохворими дітьми.

Усі кошти, вилучені від продажу збірки “Зіркові казки”, буде направлено на лікування дітей, які знаходяться у відділенні онкогематології Харківської обласної дитячої лікарні.

Що таке паліативна допомога дітям?

Паліативна допомога дітям – це активна всеосяжна допомога тілу, розуму та душі хворої дитини, що передбачає також підтримку родини. Це комплексний підхід, що дозволяє поліпшити якість життя маленького пацієнта. 

В Україні дві третини усіх дітей, які помирають у віці від 0 до 18 років потребують паліативної допомоги. За даними Міністерства охорони здоров’я України, у 2013 році паліативної допомоги потребували 17 500 дітей, з них близько 1000 – віком до 1 року, 300 дітей з онкологічними захворюваннями, 70 дітей хворих на ВІЛ/СНІД.

Захід відбувається за підтримки Програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження» та Видавничого дому “КАЛИТА”.

Контакти: Анастасія Безверха, +38067 4665330

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: