Зірки допомагають онкохворим дітям

15 жовтня 2015 року, о 17:00 у Єврейському Культурному центрі «Бейт Дан» (Харків, вул. Тобольська, 46 ) відбудеться презентація і обговорення благодійного проекту “Зіркові казки:

15 жовтня 2015 року, о 17:00  у Єврейському Культурному центрі «Бейт Дан» (Харків, вул. Тобольська, 46 ) відбудеться презентація і обговорення благодійного проекту “Зіркові казки: Історії, що допомагають вірити та жити” – збірки казок та віршів для дітей, які долають важку хворобу. Захід присвячений Всесвітньому Дню паліативної допомоги.

Автори казок – відомі харків’яни та кияни, готові подарувати свою зіркову майстерність маленьким читачам, які опинились сам на сам з важкими хворобами. Але книга зовсім не сумна, тому що наші автори прагнули передати маленьким та дорослим читачам все найяскравіше, надзвичайне, чарівне. Для дітлахів творили: Лада Лузіна, Римма Зюбіна, Володимир Бистряков, Світлана Горбунова-Рубан, Євген Комаровський, Марія Бурмака, Сергій Жадан, Андрій Цаплієнко  та інші. Дві казки створені дівчинками, що лікуються від раку у харківських лікарнях.

Також під час заходу плануються виступи Світлани Горбунової-Рубан, замісника міської голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення та автору віршів у збірці, Лади Лузиної – письменниці, авторки однієї з казок у збірці, Ксенії Шаповал, координаторки ініціативи “Паліативна допомога” програмної ініціативи  “Громадське здоров’я” Міжнародного Фонду “Відродження”,  та Ольги Луб’яної, авторки цього проекту, які обговорять проблеми важкохворих дітей в м. Харкові та в Україні,  необхідність розвитку системи дитячої паліативної допомоги в Україні та надання маленьким пацієнтам якісного знеболення як у стаціонарі, так і вдома.  На презентації також будуть присутні лікарі, волонтери та активісти, які працюють з важкохворими дітьми.

Ця книга для всіх – для дітей, для матусь і татусів, бабусь і дідусів, і навіть для тих, хто ще немає дітей. Тому що в ній зібрані історії, котрі допомагають нам усім жити, вірити, любити та … приборкувати свого казкового Дракона.

Усі кошти, вилучені від продажу збірки “Зіркові казки”, буде направлено на лікування дітей, які знаходяться у Харківських дитячих лікарнях.

Захід відбувається за підтримки програмної ініціативи “Громадське Здоров’я” Міжнародного Фонду “Відродження”, Харківської міської ради, Єврейського Культурного центру «Бейт Дан».

Контакти: Луб’яна Ольга, yanaya@mail.ru, (050) 325-01-55 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: