Журналістське розслідування спричинило перевірку Державного управління справами

Прокуратура Сімферополя за дорученням прокуратури Автономної республіки Крим розпочала перевірку даних, що свідчать про сумнівний характер закупівель товарів за бюджетні кошти, здійснених Головним управлінням санаторно-курортних закладів в АР Крим Державного управління справами

Прокуратура Сімферополя за дорученням прокуратури Автономної республіки Крим розпочала перевірку даних, що свідчать про сумнівний характер закупівель товарів за бюджетні кошти, здійснених Головним управлінням санаторно-курортних закладів в АР Крим Державного управління справами (ДУС). Ці дані було оприлюднено в матеріалах журналістського розслідування “Як пиляють гроші на кримських держдачах Януковича”, яке було опубліковано в межах проекту “Видатки державних і місцевих органів влади: як і навіщо приховувати?”. Проект здійснює Незалежна асоціація журналістів за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” та проекту SCOOP Данської асоціації журналістів-розслідувачів.

“Цікаво, що перевірку доручено проводити прокуратурі Сімферополя, а не прокуратурі Ялти, хоча юридична адреса Головного управління санаторно-курортних закладів в Автономній республіці Крим – місто Ялта й усі об’єкти, якими воно управляє, перебувають на території міста Ялти. Хоча, можливо, вищезгадані міські прокуратури будуть діяти у співпраці”, – зазначив голова правління Незалежної асоціації журналістів, один із авторів розслідування Іван Красіков.

Доручення можна переглянути тут.

Контакти: Незалежна асоціація журналістів, Іван Красіков, (044) 230 49 63, ivkrasikov@yandex.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: