Журналістів запрошують на тренінги з висвітлення євроінтеграції

Інститут розвитку регіональної преси запрошує журналістів/редакторів друкованих та електронних ЗМІ на навчальний проект “Євроінтеграція: шляхи до аудиторії українських медіа”

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) запрошує журналістів/редакторів друкованих та електронних ЗМІ на навчальний проект “Євроінтеграція: шляхи до аудиторії українських медіа”. Проект підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасників проекту відбиратимуть на конкурсних засадах.

Учасники навчаться отримувати інформацію про ЄС і євроінтеграцію, розширять перелік джерел і коло експертів, здатних фахово пояснювати процеси, що відбуваються в ЄС і взаєминах між ЄС та Україною, навчаться висвітлювати питання євроінтеграції цікаво й доступно, у тому числі з використанням мультимедіа.

Тренери – Інна Гадзинська, Володимир Єрмоленко, Ілона Фанта.

Цільова аудиторія проекту – журналісти, редактори відповідних підрозділів і головні редактори переважно регіональних загальносуспільних друкованих та електронних ЗМІ, онлайн-ресурсів, незалежні дописувачі й активні блогери. Перевагу надаватимуть журналістам із досвідом роботи не менш ніж 3 роки, які або вже займаються європейською тематикою, або обґрунтують свої професійні потреби нею займатися.

Проект передбачає, що відібрані учасники беруть участь у всіх оголошених заходах проекту – 5 вебінарах та 1 тренінгу (дати на вибір).

Графік заходів проекту:
– 15 жовтня – Інтернет-вебінар №1 “Сучасний Європейський Союз: що це за утворення та куди він рухається?” (Володимир Єрмоленко);
– 22 жовтня – Інтернет-вебінар №2 “Євроінтеграція України: зовнішня чи внутрішня політика?” (Володимир Єрмоленко);
– 27-28 жовтня, Київ – тренінг “Євроінтеграція для аудиторії українських медіа. Практичний курс”;
– 1-2 листопада, Київ – тренінг “Євроінтеграція для аудиторії українських медіа. Практичний курс”;
– 3-4 листопада, Київ – тренінг “Євроінтеграція для аудиторії українських медіа. Практичний курс”;
– 7 листопада – Інтернет-вебінар №3 “Розкриття євроінтеграційної теми за допомогою мультимедіа. Інфографіка й фотопроекти” (Ілона Фанта);
– 14 листопада – Інтернет-вебінар №4 “Розкриття євроінтеграційної теми за допомогою мультимедіа. Мапи й таймлайни” (Ілона Фанта);
– друга половина грудня – Інтернет-вебінар №5 “Аналіз мультимедійних проектів учасників на євроінтеграційну тематику, реалізованих у редакціях після тренінгу. Професійний розбір, рекомендації щодо поліпшення” (Інна Гадзинська).

Участь у тренінгах є безкоштовною. Учасникам з інших міст оплачують проживання в готелі й харчування, а також компенсують витрати на проїзд.

Для участі у проекті слід заповнити анкету-заявку до 12:00 7 жовтня. Кандидати мають додати до заявки один примірник власного матеріалу на європейську тематику, а за його відсутності – найкращий, на їхній погляд, авторський матеріал на соціальну чи суспільно-політичну тематику, який вийшов за останні півроку. Журналісти мають надіслати PDF-файл або гіперпосилання на адресу irrp.org.ua@gmail.com. У листі слід зазначити П.І.Б. і назву проекту – “Євроінтеграція: шляхи до аудиторії українських медіа”.

Запрошених повідомлять про участь до 10 жовтня.

Програма

Інформація про тренерів

Контакти:
Інститут розвитку регіональної преси
067 547 22 33
irrp.org.ua@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: