Журналістів навчать правильно висвітлювати проблеми вразливих груп населення

10 листопада з 11:00 до 18:00 в Києві (офіс МГО “Інтерньюз-Україна”, вул. Ризька, 15) відбудеться майстер-клас “Ефективне поширення ідей за допомогою Інтернет-технологій” для журналістів і представників уразливих груп

10 листопада з 11:00 до 18:00 в Києві (офіс МГО “Інтерньюз-Україна”, вул. Ризька, 15) відбудеться майстер-клас “Ефективне поширення ідей за допомогою Інтернет-технологій” для журналістів і представників уразливих груп. Захід проводить МГО “Інтерньюз-Україна” та спільнота медіа-інноваторів “MediaNext” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в майстер-класі запрошують представників ЗМІ та громадських активістів, які займаються соціальною тематикою та мають на меті налагодити комунікацію з уразливими групами населення для більш якісного висвітлення проблем у сфері охорони здоров’я.

Майстер-клас має на меті покращити комунікаційну діяльність уразливих груп і створити сталі партнерства з журналістами. Журналісти отримають практичні навички взаємодії з представниками вразливих груп, ознайомляться з найкращими кейсами використання нових медіа.

Навчання проведе Сергій Даниленко, медіа-фахівець, співзасновник онлайн-спільнот Merezha.ua, H.ua, Hiblogger.net, Gloss.ua. Він розповість про тенденції у сфері Інтернет-технологій для побудови онлайн-спільнот, проведення комунікаційних кампаній і реалізацію соціальних ініціатив. Учасники заходу зможуть розробити модель взаємодії та ефективного партнерства між журналістами та представниками вразливих груп.

Для участі в майстер-класі слід заповнити реєстраційну анкету. Заявки приймають до 18:00 5 листопада. Відібрані учасники отримають запрошення 7 листопада.

Уразливі групи населення, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям (наркозалежні, які отримують замісну терапію; люди, хворі на вірусний гепатит С), часто не мають змоги відстоювати свої інтереси й захищати свої права. В Україні щороку помирають 700 000 людей, багато з них – від тяжких хвороб, але доступ до паліативної допомоги є обмеженим.

Контакти:
МГО “Інтерньюз-Україна”
Євген Демченко
066 429 62 78
ydemchenko@internews.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: