Журналістів навчать фахово висвітлювати євроінтеграцію

Лабораторія законодавчих ініціатив оголошує конкурс для журналістів на участь у семінарах-тренінгах із висвітлення європейської тематики

Лабораторія законодавчих ініціатив оголошує конкурс для журналістів на участь у семінарах-тренінгах із висвітлення європейської тематики. Ініціативу підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в конкурсі запрошують журналістів з усієї України, що представляють різні види мас-медіа (друковані видання, телебачення, електронні ЗМІ), а також блогерів, які цікавляться питаннями європейської інтеграції, співпраці України з європейськими інституціями та перспективами вступу України до ЄС.

Реєстрація заявок триває до 14 жовтня.

Під час семінарів планується розглянути питання зовнішньополітичного вектору України, а саме європейської інтеграції. Окрім зустрічей з експертами, які фахово розкажуть про ЄС, європейську інтеграцію України й основні принципи та цінності ЄС, заплановано розглянути типові помилки журналістів у висвітленні європейської тематики. Також журналісти виконуватимуть практичні завдання з написання матеріалів на європейську тематику.

Навчальна програма складається з двох інформаційних семінарів-тренінгів, які буде проведено в Києві 26-27 жовтня та 22-24 листопада. Методика семінарів передбачатиме надання журналістам як теоретичних знань щодо спеціалізованих тем євроінтеграції, так і розвиток практичних навичок.

Тема першого семінару – “Фундаментальні принципи й цінності ЄС і політико-правові основи співпраці Україна-ЄС”. Теми другого семінару охоплюватимуть ключові аспекти європейської економічної інтеграції, її перспективи й наслідки для України, а також сучасні виклики в Європейському Союзі крізь призму актуальних сфер співпраці України з ЄС.
.
Для участі в конкурсі слід заповнити аплікаційну онлайн-форму. Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою 15 жовтня.

Витрати на проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, крім проїзду учасників, покривають організатори.

Контакти:
Лабораторія законодавчих ініціатив
Галина Тищенко, 063 700 29 24, galina.liashenko@gmail.com
Марія Коваль, 066 481 94 59, mkoval@laboratory.kiev.ua
(044) 531 37 68

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: