Журналістів Чернігівщини навчать відстоювати права людини

16 лютого в Чернігові відбудеться семінар для журналістів районних ЗМІ Чернігівщини “Правова просвіта сільських мешканців і висвітлення актуальних питань прав людини в ЗМІ”

16 лютого об 11:00 в Чернігові (готель “Профспілковий”, зал 202) відбудеться семінар для журналістів районних ЗМІ Чернігівщини “Правова просвіта сільських мешканців і висвітлення актуальних питань прав людини в ЗМІ”. Захід організовують Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з Управлінням у справах преси й інформації Чернігівської облдержадміністрації за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Теми обговорення:
– Права людини в Україні. Доступ до правосуддя. Практичний захист прав людини мешканців сільської місцевості;
– Підвищення рівня правосвідомості та правової культури жителів сільської місцевості шляхом покращення доступу до інформації про їхні права;
– Забезпечення зрозумілості правової інформації та проведення просвітницьких інформаційних кампаній щодо прав та обов’язків громадян.

Окрему увагу під час занять буде приділено навчанню щодо пошуку необхідної інформації в нормативних актах і їх правильному трактуванню для підготовки матеріалів у ЗМІ.

Доповідачі на семінарі:
– Олександр Соломаха, начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради;
– Тарас Молочко, начальник Чернігівського міського управління юстиції;
– представник Управління у справах преси й інформації Чернігівської облдержадміністрації.

Контакти: Віктор Тарасов, (0462) 625 381, 067 715 77 39, info@protection.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: