Житомир розробляє статут територіальної громади міста

12 серпня у прес-центрі Житомирського міськвиконкому відбулася прес-конференція, присвячена старту програми “Впровадження статуту територіальної громади м. Житомира”, яка реалізується Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив спільно з Житомирською міською радою та Житомирським міським Фондом розвитку громади за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID) та Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета програми – залучити громаду Житомира до участі у розробці та реалізації міської політики, впровадженні і просуванні позитивних соціально-економічних перетворень у місті, врегулюванні та удосконаленні порядку участі населення міста у вирішенні місцевих справ.

Також реалізація програми дозволить:

  • активізувати та залучити жителів м. Житомира до активної участі в житті територіальної громади міста, розробки проектів та прийняття владних рішень;
  • впровадити інноваційний механізм громадської експертизи місцевих проблем;
  • підвищити ефективність взаємодії представників будинкових комітетів, ОСББ, ОСН, ГО міста у представленні і відстоюванні інтересів громадян при здійсненні міської та регіональної політики органами місцевої влади та місцевого самоврядування;
  • впровадити Статут територіальної громади м. Житомира;
  • підвищити рівень професійної підготовки активістів громадських організацій у питаннях громадянського лобіювання;
  • забезпечити прозорість діяльності і підзвітність міської влади;
  • залучити жителів м. Житомира до розробки, впровадження та просування позитивних соціально-економічних перетворень у місті”.

На думку Олександра Краківського, начальника управління муніципального розвитку Житомирської міської ради “стабільний соціально-економічний розвиток міста можливий лише за умови повсякденної та ефективної співпраці органів місцевого самоврядування з місцевими жителями у виробленні та прийнятті стратегічних рішень, вирішенні місцевих проблем, що в свою чергу вимагає прояву ініціативи від громадян, їх високої свідомості, організованості, громадської активності”.

Додаткову інформацію, фотографії  можна отримати у Прес-службі Центру за телефоном 8 (0412) 41-89-82.

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: