Житлове будівництво на Львівщині розглянуть на прес-конференції

10 листопада о 12:00 у Львові відбудеться прес-конференція “Житлове будівництво на Львівщині: шляхи вирішення проблем”

10 листопада о 12:00 у Львівському інституті менеджменту (вул. Ліська, 16) відбудеться прес-конференція “Житлове будівництво на Львівщині: шляхи вирішення проблем”. Захід організовує ВГО “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам” у межах проекту “Захист прав власників квартир у договірних відносинах з приватними експлуатаційними організаціями” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прес-конференції говоритимуть про зміни в законодавстві щодо молодіжного кредитування житла та про проблеми в будівництві загалом. Буде представлено перші результати діяльності Асоціації допомоги постраждалим інвесторам на Львівщині.

Учасники заходу:
– Світлана Наумова, заступник директора Львівського відділення Державного фонду сприяння молодіжному будівництву;
– Тетяна Яковенко, керівник юридичного напряму “Асоціації допомоги постраждалим інвесторам”;
– Богдан Породько, провідний спеціаліст Львівського офісу “Асоціації допомоги постраждалим інвесторам”.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам
Ксенія Дітчук
(032) 247 45 81
lviv@investhelp.com.ua

***

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: