Земельна реформа без проблем?

9 вересня з 14:30 до 15:20 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Земельна реформа без проблем?!”

9 вересня з 14:30 до 15:20 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Земельна реформа без проблем?!” Захід проводить ГО “Громадська платформа впровадження земельної реформи у Дніпропетровській області” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано механізми й інструментарій спільного вирішення владою та громадою проблем, що виникають у сфері земельних відносин. Ці механізми апробовано в 5 районах Дніпропетровській області.

Контакти:
ГО “Громадська платформа впровадження земельної реформи
у Дніпропетровській області”
Богдан Куделя
050 505 30 91
dneprgp@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: