“Зелену книгу малого бізнесу” презентували в остаточному варіанті

У Києві представлено “Зелену книгу малого бізнесу України 2012” – дискусійну аналітичну доповідь щодо політики влади у сфері малого підприємництва

29 травня в Києві було представлено “Зелену книгу малого бізнесу України 2012” – дискусійну аналітичну доповідь щодо політики влади у сфері малого підприємництва. Матеріал підготував Інститут власності і свободи за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

За підсумками регіональних обговорень у Донецьку, Хмельницькому, Чернівцях, Кіровограді, Києві, Сєвєродонецьку, Сімферополі й Одесі було сформовано остаточний варіант “Зеленої книги”. У ній виділено чотири проблемні напрями, які є пріоритетними саме для малого підприємництва. Два з них визначено пріоритетом на підставі опитування підприємців: значення спрощеної системи оподаткування та пенсійне страхування для малого підприємництва. Два інші пріоритетні напрями визначено як такі, що впливатимуть на розвиток малого бізнесу в найближчому майбутньому: саморегулювання й участь малого бізнесу в державних закупівлях.

Примірники “Зеленої книги” буде надіслано всім зацікавленим сторонам, які можуть долучитися до її обговорення та використати при підготовці політичних або виконавчих рішень стосовно малого бізнесу (органи влади, бізнес-асоціації, політичні партії тощо).

Очікуваними наслідками виходу “Зеленої книги” має стати вплив на покращення бізнес-клімату для малого бізнесу, посилення спроможності малого бізнесу формулювати й захищати свої права.

Інститут власності і свободи
Дарія Рукіна
067 404 50 56

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: