Збірник матеріалів за підсумками проекту “100 німецьких книг”

Німецький культурний центр “Goethe-Institut в Україні” підготував збірник матеріалів за підсумками проекту “100 німецьких книг”

Німецький культурний центр “Goethe-Institut в Україні” підготував збірник матеріалів за підсумками проекту “100 німецьких книг”. Проект підтримували Посольство Німеччини в Україні та Міжнародний фонд “Відродження”.

У брошурі висвітлено заходи проекту з підтримки книги й перекладів, експертного обміну, налагодження мережевих зв’язків як із німецькими закладами, так і в межах України. З різних перспектив представлено актуальний стан книговидання в Україні.

Проект “100 німецьких книг” існує з 2004 року. За цей час підтримку отримали понад 120 видань, серед яких 100 творів німецькомовних авторів уже видано. Перекладено важливі наукові публікації, найцікавіші художні твори, літературу для дітей і молоді.

Німецький культурний центр
“Goethe-Institut в Україні”
Антон Санченко
(044) 496 12 80
100buch@mail.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: