Заявки на конкурс адвокаційних ініціатив на Луганщині можна подавати до 17 грудня

Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” продовжує до 17 грудня термін подання заявок на конкурс адвокаційних ініціатив

Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” продовжує до 17 грудня термін подання заявок на конкурс адвокаційних ініціатив. Конкурс підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Конкурс спрямовано на підтримку адвокаційних громадських ініціатив на місцевому рівні, що посилюють вплив громади на формування й реалізацію місцевої політики, захист прав громадян і групових інтересів територіальних громад Луганщини, контроль за діяльністю місцевих органів влади.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні фонди, органи самоорганізації населення (ОСН), ініціативні групи громадян, що діють на території Луганщини.

Детальніше – на сайті www.osn.lugansk.ua.

Контакти:
Луганський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
050 622 333 0
(0642) 35 72 32
lmovgoassn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: