Заява Міжнародної благодійної організації “Екологія – Право – Людина”

Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина” серйозно занепокоєна спробами чинити тиск на Міжнародний фонд “Відродження”, а також інші інститути громадянського суспільства

Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина” (ЕПЛ) серйозно занепокоєна спробами чинити тиск на Міжнародний фонд “Відродження”, а також інші інститути громадянського суспільства. Нам стало відомо про факти створення перешкод для здійснення організаціями фінансових операцій, а також переслідування організацій з боку податкових органів та МВС. Усі ці заходи, які є цілковито протиправними, спрямовані на перешкоджання діяльності організацій, які працюють для утвердження в Україні верховенства права та демократичних цінностей прозорості, відкритості та підзвітності влади, а також зміцнення громадянського суспільства як вирішального чинника позитивних змін.

Застосування незаконних механізмів тиску на громадянське суспільство свідчить лише про те, що влада боїться громадян своєї держави. Це страх перед аргументованою, фаховою позицією, згуртованістю дій, експертним баченням проблемної ситуації та шляхів виходу з неї, співпраці з міжнародним співтовариством.

Історія свідчить, що які б не були репресії проти народу і як би сильно влада не намагалася придушити його прагнення до правди і свободи, народ все одно переможе.

Висловлюємо свою підтримку усім інститутам громадянського суспільства, які самовіддано працюють на благо українського народу і закликаємо до єдності та взаємодопомоги у цей непростий для України період. Разом ми зможемо ефективніше протистояти утискам та нищенню українського народу та його дієвої складової – ІГС.

Олена Кравченко,
виконавчий директор ЕПЛ

Контакти:
МБО “Екологія – Право – Людина”
Ганна Хомечко
(032) 225 76 82
h.khomechko@epl.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: