Прийом заявок на посади начальників відділів взаємодії із суб’єктами ППД

Станом на 5 червня 2015 року до конкурсної комісії надійшло 262 заявки з усіх регіонів України. Усього до конкурсної комісії надійшло 265 заявок.

Станом на 5 червня 2015 року до конкурсної комісії надійшло 262 заявки з усіх регіонів України. Усього до конкурсної комісії надійшло 265 заявок.

Нагадаємо, 21 травня 2015 року, відповідно до Порядку проведення конкурсу претендентів на посади начальників відділів взаємодії із суб’єктами первинної правової допомоги, Координаційний центр з надання правової допомоги оголосив конкурс з відбору претендентів на посади начальників відділів по взаємодії із суб’єктами первинної правової допомоги («інтеграторів»)  для роботи 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який проходить у 24 регіонах України.  Українська фундація правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» взяла на себе функції організаційного комітету Конкурсу претендентів на посади начальників відділів по взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги. Детальніше про те, що означає поняття «інтегратори» у системі безоплатної правової допомоги, яка роль інтегратора у діяльності місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та основні функції інтеграторів.

Перший етап конкурсу – попередній відбір заявок, проходив з 21 травня по 5 червня 2015 року. Усього до конкурсної комісії з попереднього відбору кандидатів на посади начальників відділів взаємодії із суб’єктами первинної правової допомоги («інтеграторів»)  надійшло 265 заявок.  Найбільша кількість заявок надійшла з Київської області – 23 претенденти. Найменша кількість заявок – з Вінницької та Чернівецької області –  2 заявки:

Вінницька область

2

Волинська область

8

Дніпропетровська область

14

Донецька область

7

Житомирська область

10

Закарпатська область

8

Запорізька область

11

Івано-Франківська область

11

Київська область

8

Кіровоградська область

13

Луганська область

4

Львівська область

15

Миколаївська область

16

Одеська область

14

Полтавська область

16

Рівненська область

10

Сумська область

12

Тернопільська область

9

Харківська область

15

Херсонська область

9

Хмельницька область

15

Черкаська область

4

Чернівецька область

2

Чернігівська область

9

м. Київ

23

Наступний етап конкурсу – співбесіди з попередньо відібраними кандидатами відбудеться з 12 по 16 червня в усіх регіонах України у форматі зустрічей (окрім Луганської та Донецької області, в яких співбесіди відбудуться в форматі скайп-конференції). У кожному регіоні сформовано експертну комісію, яка проводитиме інтерв’ю з кандидатами. Для проходження інтерв’ю необхідно буде пред’явити паспорт.

Прийняття на роботу відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Контакти: Приходько Ганна,  Українська фундація правової допомоги, +38 044 280-67-40

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: