Завдяки зусиллям громадськості Мінекології оприлюднило висновки державної екологічної експертизи

На виконання рішення суду Міністерство екології та природних ресурсів розмістило на своєму веб-сайті висновки державної екологічної експертизи за 2009-2010 роки

На виконання рішення суду Міністерство екології та природних ресурсів розмістило на своєму веб-сайті висновки державної екологічної експертизи за 2009-2010 роки. Відповідний позов подала Міжнародна благодійна організація “Екологія-Право-Людина” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Міністерство також повідомило, що готує для оприлюднення висновки державних екологічних експертиз, виданих у першому півріччі 2011 року.

Упродовж 2010-2011 років організація позивалася до Міністерства через відсутність повних текстів висновків державної екологічної експертизи на офіційному веб-сайті відомства. Суд визнав, що чинне законодавство передбачає оприлюднення цих висновків, і зобов’язав Міністерство розмістити на своєму сайті відповідні документи.

Контакти:
Міжнародна благодійна організація
“Екологія-Право-Людина”
Єлизавета Алексєєва
(032) 24 33 888
e.aleksyeyeva@epl.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: