Завдяки медіації вдалося залагодити резонансний конфлікт ліцеїстів на Полтавщині

Представники ГО “Жіночі ініціативи” зуміли примирити сторони конфлікту у Кременчуцькому військовому ліцеї через процедуру медіації

Представники ГО “Жіночі ініціативи” зуміли примирити сторони конфлікту у Кременчуцькому військовому ліцеї через процедуру медіації. Діяльність організації підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У ліцеї було зафіксовано побиття ліцеїстами другого курсу ліцеїстів першого курсу. Батьки потерпілих звернулися до міліції. Проти двох неповнолітніх кривдників порушили кримінальну справу за ст. 126 ч. 1 Кримінального кодексу (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю й не спричинили тілесних ушкоджень). З огляду на інтереси дітей і їхнє бажання залагодити конфлікт було вирішено провести медіацію (процедуру примирення) між учасниками.

Медіатори з ГО “Жіночі ініціативи” зуміли з’ясувати ситуацію, її причини та наслідки. Під час медіації учасники знайшли спільну мову, визнали свою провину, домовилися про подальше спільне перебування в навчальному закладі та взяли на себе зобов’язання не повторювати скоєного в майбутньому.

Оскільки порушена кримінальна справа для неповнолітніх правопорушників могла стати закінченням військової кар’єри, то вони виконали всі умови потерпілих. Потерпілі ліцеїсти визнали, що ця ситуація вплинула на них не лише фізично, а й психологічно, але вибачили кривдників.

Контакти:
ГО “Жіночі ініціативи”
050 015 77 47
mediator_pyriatyn@i.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: