Засідання координаційної ради при Міністерстві юстиції України

5 грудня 2007 року, відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, до складу якої входить Маркіян Дулеба, менеджер правових програм МФВ. Новостворена Координаційна Рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України ухвалила план своєї роботи на 2008 рік. Відповідне рішення було ухвалене у ході засідання Координаційної ради, яке відбулося в Міністерстві юстиції. Як зазначив у ході засідання голова Ради В‘ячеслав Бігун, протягом наступного року Рада молодих юристів України планує довести, що основне кредо молодих правників це діяльність.  

5 грудня 2007 року, відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України, до складу якої входить Маркіян Дулеба, менеджер правових програм МФВ.

Новостворена Координаційна Рада молодих юристів при Міністерстві юстиції України ухвалила план своєї роботи на 2008 рік. Відповідне рішення було ухвалене у ході засідання Координаційної ради, яке відбулося в Міністерстві юстиції. Як зазначив у ході засідання голова Ради В‘ячеслав Бігун, протягом наступного року Рада молодих юристів України планує довести, що основне кредо молодих правників це діяльність.

Один з проектів, що планує реалізувати наступного року Рада молодих юристів, – залучення молодих правників до нормотворчих процесів в країні. Так, планується створити робочу групу з моніторингу чинного законодавства України з метою виявлення колізій як у законах, так і підзаконних актах. На основі такого моніторингу планується вироблення пропозицій до компетентних державних органів по усуненню виявлених колізій.

В рамках цього ж проекту планується залучати молодих юристів до обговорення поточних законопроектів. Зокрема, вже у лютому 2008 року в Україні планується запустити он-лайновий інтернет-проект, який у режимі форуму спеціалізуватиметься на обговоренні законотворчої діяльності в державі.

Також, серед планів – низка проектів у сфері підготовки юридичних кадрів в Україні. Зокрема, планується провести загальний моніторинг вищих навчальних закладів України щодо якості юридичної освіти. За результатами такого дослідження молоді юристи планують запропонувати низку публічних обговорень цієї проблематики у ході конференцій, круглих столів тощо. До участі в таких конференціях планується залучити керівників європейських юридичних навчальних закладів вищого рівня, а також керівний та викладацький корпус вітчизняних вузів.

Ще один з проектів, що планується реалізувати наступного року, – розробка альтернативної програми правової освіти населення. Зокрема, планується розробити пілотний проект правової освіти учнів загальноосвітніх шкіл, на прикладі якого Рада молодих юристів має внести пропозиції Міністерству освіти та науки, а також Міністерству юстиції щодо наскрізної правової освіти населення.

Як повідомлялося, Координаційну раду молодих юристів було створено при Мін’юсті у липні поточного року з метою залучення молодих юристів до нормотворчої роботи, правоосвітньої та правовиховної діяльності органів юстиції. Рада є консультативно-дорадчим органом при Міністерстві юстиції України. До складу ввійшли представники об’єднань молодих юристів та об’єднань студентів, молоді юристи-науковці й практики, викладачі права, студенти, співробітники юридичних клінік.

Фоторепортаж про засідання ви можете переглянути на сторінці міністерства:

http://www.minjust.gov.ua/photoalbum/photoalbum_64

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: