Засідання Громадської Ради при МОЗ: питання реформи охорони здоров’я

Політичне затягування реформування медичної галузі, саботаж законопроектів Комітетом Верховної Ради з питань охорони здоров’я, невиконання Міністерством охорони здоров’я України зазначених кроків у реформі, жахливий стан медичної сфери.

Політичне затягування реформування медичної галузі, саботаж законопроектів Комітетом Верховної Ради з питань охорони здоров’я, невиконання Міністерством охорони здоров’я України зазначених кроків у реформі, жахливий стан медичної сфери. Все це стало приводом для проведення відкритого засідання Громадської Ради при МОЗ щодо питання реформи охорони здоров’я України: шлях до консолідації.

30 липня 2015 року о 15:00 у великому конференц-залі МОЗ України за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 7

Запрошені народні депутати України, керівники Міністерства охорони здоров’я України, експерти.

Голова Громадської ради при Міністерстві охорони здоров`я Максим Іонов: «Попри політичні інтриги, громадськість має шалену жагу до змін, і якщо ми цей процес припинимо, це дійсно стане поразкою. Громадськість вимагає від усіх учасників процесу – дати старт реформі і закликає до відповідальності та виважених кроків».

Мета заходу:

1. Звернення до керівництва держави щодо проведення реформи ОЗ;

2. Прийняття резолюції про взаємовідповідальність і створення експертної, контролюючої та комунікативної платформи для проведення медичної реформи на базі Громадської Ради при МОЗ України.

Акредитація обов’язкова

Контакти: Варвара Кочергіна, 067 440 75 15

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: