АНОНС: 29 березня запуск сучасної системи забезпечення прав затриманих у Дніпрі

29 березня запрошуємо журналістів на прес-брифінг у Дніпрі, де презентують пілотний проект системи забезпечення прав затриманих (англ. сustody records), який запрацював в ізоляторі тимчасового тримання.

29 березня запрошуємо журналістів на прес-брифінг у Дніпрі, де презентують пілотний проект системи забезпечення прав затриманих (англ. сustody records), який запрацював в ізоляторі тимчасового тримання № 1 міста Дніпра. 

Відтепер в ізоляторі працюватиме система, яка фіксує дії по відношенню до затриманих під час їхнього перебування в поліції. Спеціально навчені інспектори з прав людини інтерв’юватимуть затриманих, вестиметься електронне документування та цілодобове відеоспостереження. Така процедура забезпечує захищенність як затриманих, так і поліцейських.

Система забезпечення прав затриманих буде впроваджуватись в усіх ізоляторах тимчасового тримання та поліцейських відділках України.

Час: 29 березня, 9:20-10:00

Місце: м. Дніпро, вул. Єрмолової, 21-А, ізолятор тимчасового тримання № 1

Спікери:

  • Костянтин Бушуєв, заступник голови Національної поліції України,
  • Роман Романов, директор програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»,
  • Микола Гнатовський, президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням.

Акредитація журналістів обов’язкова: Ганна Старчевська, vzg@dp.npu.gov.ua або +38 067 618 88 18.

Організатори: Українська фундація правової допомоги, Експертний центр з прав людини, Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, Міжнародний фонд «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: