Запровадження електронної демократії в Луцьку розглянуть на круглому столі

4 липня о 10:00 у Луцьку відбудеться круглий стіл, присвячений упровадженню інструментів електронної демократії в Луцьку

4 липня о 10:00 у Луцьку, у конференц-залі готелю “Україна”, відбудеться круглий стіл, присвячений упровадженню інструментів електронної демократії в Луцьку. Захід проводить ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у круглому столі візьмуть Віктор Левандовський, голова ГО “Асоціація розвитку Інтернет-простору”, і Денис Осокін, начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Луцької міської ради. Спеціальною гостею стане виконавчий директор Асоціації “Міста електронного врядування України” Валентина Дарнопих. Вона презентуватиме доповідь “Впровадження комплексних інформаційних систем в органах місцевого самоврядування”.

Програма заходу

ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: