Запровадження електронного врядування в Україні обговорять на е-таборі

9-10 червня в селі Петрик поблизу Вінниці відбудеться е-табір, присвячений стандартам запровадження електронного врядування в українських містах

9-10 червня в селі Петрик поблизу Вінниці відбудеться е-табір, присвячений стандартам запровадження електронного врядування в українських містах. Захід проводять ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” та Вінницька міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проведення е-табору є формування експертного середовища, спроможного підготувати рекомендації для міст щодо стратегії та стандартів розвитку е-врядування в територіальних громадах України, забезпечити участь громадських організацій у формуванні локальних політик щодо його впровадження.

Учасники заходу обговорюватимуть такі питання:
– Стандартизація е-врядування на місцевому рівні: визначення пріоритетів
– Стандарти надання адміністративних послуг. Крок до ефективного е-врядування
– Організація системи електронного документообігу: критерії ефективності
– Електронна система звернень. Забезпечення зворотного зв’язку з громадськістю
– Нормативно-правове забезпечення впровадження е-врядування в Україні.

До участі запрошують представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій. Орієнтовна кількість учасників – 30-35 осіб. Організатори беруть на себе витрати, пов’язані з харчуванням і проживанням у наметовому містечку, та часткове відшкодування вартості квитків (у межах 100 гривень). За більш детальною інформацією слід звертатися до Оксани Гречко телефоном 097 740 66 96.

Для участі в е-таборі слід заповнити аплікаційну форму та надіслати її на електронну адресу o.grechko.pard@gmail.com до 28 травня. Остаточний список учасників буде визначено 31 травня, про що всіх заявників буде проінформовано.

Загальний збір учасників відбудеться 9 червня о 10:00 у приміщенні муніципально-громадського центру “Е-врядування” (вул. Червоних партизанів, 7). Завершення заходу – 10 червня о 15:00 (повернення до Вінниці).

10 квітня у Вінниці відбувся круглий стіл “Електронне врядування й електронна демократія в муніципальних утвореннях України”, що став установчою зустріччю експертів клубу “Е-врядування” – представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій.

ВОГО “Подільська агенція регіонального розвитку”
(0432) 69 44 32
info@pard.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: