Запрошуємо стартапи подаватись на Innovating Justice Challenge 2020. Дедлайн – 5 серпня

Розпочався набір на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2020, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій в праві (HiiL). Українські проєкти вже п’ятий рік поспіль матимуть змогу долучитися до програми, яка сприяє розвитку суспільно корисних проєктів у сфері права та правосуддя, що полегшують життя громадян та малого, середнього бізнесу.

Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. За попередні роки ми отримали понад 200 заявок, 11 із яких отримали гранти від HiiL на загальну суму понад 170 тисяч євро. Шість команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми є такі команди як-от AXDRAFT, OpenDatabot, Cуд на долоні, Patentbot, Vkursi, Airlaw та інші.

Що ви отримаєте?

До 10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, що почнеться у вересні. Інноватори здобудуть знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Також, з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення програми команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проєкти зможуть пройти глобальну акселераційну програму, отримають грант на розвиток свого продукту та доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

Які проєкти приймаються?

До участі в конкурсі запрошуються стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, які прагнуть запроваджувати новий підхід до попередження і розв’язання правових проблем.

Заохочуються проєкти, які зосереджені на головних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

Критерії

  • дотичність інновації до тематики конкурсу
  • життєздатність бізнес-моделі
  • можливість масштабування
  • здатність проєкт створювати соціальний вплив
  • компетенції команди

Як податись?

Необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 5 серпня 2020. 

Етапи програми

1 Прийом заявок: з 10 червня по 5 серпня 2020 

2 Відбір та співбесіди: серпень 2020

3 Регіональна інкубаційна програма для фіналістів: вересень 2020 

4 Фінальний захід із презентаціями: жовтень 2020

Хто організатори?

Цього року локальна програма HiiL Innovating Justice Challenge реалізовується                ГО «Юридичні інновації» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, спільноти Kyiv Legal Hackers ти фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». 

Контактна особа: Дмитро Форемний (dmitry.foremnyi@hiil.org)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: